Redneck Revenge

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3.02
  • Boyut 47 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Bulkypix
Muhteşem bir beceri oyunu şimdi karşında.

İnsanlığın görüp görebileceği en iyi savaş oyununda yerini al tarafını seç ve hemen zaman kaybetmeden savaşa başla. Üstelik bu mükemmel oyunu arkadaşların ile çevrim içi olarak da oynayabilir onları da bu sınırsız eğlenceye ortak edip stratejilerine hayran kalmalarını sağlayabilirsin.

Oyuncuları alt etmek için uygulanan stratejilerden en iyisini sağla atağa geç ve onları yen. Bu savaşta kazanmak için yapman gereken aklını kullanarak ve becerilerini gözler önüne sermek. Şehirlerin ve köylerin değerli ama bir o kadar da gizli kaynaklarını ele geçir ve orduna daha fazla güç topla. Stratejik saldırı taktiği ve yetenekler kötü adamları yenilgiye uğratacak. Köylerdeki saklanmış kaynakları bulup orduna güç toplamak da tamamen senin elinde unutma. 

Diğer oyuncuları alt etmek için uygulanan stratejilerden en iyisini sağla atağa geç ve onları yen. Bu savaşta kazanmak için yapman gereken aklını kullanarak ve becerilerini gözler önüne sermek. Renkli içeriği, kaliteli görselleri, farklı ortamlar için özel olarak ayarlanmış olan bu mükemmel oyun boş zamanlarının en eğlendirici ve heyecan verici oyunu olmaya aday. Eğer sen de bu oyun tam bana göre hemen bu eğlenceye katılmalıyım dersen yapman gereken tek şey indir butonuna basıp biraz beklemek. Evet sen de şimdi bu sınırsız eğlenceye katıl savaşa başla.

 

Daha Fazla Göster
Redneck Revenge indir